OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Vitajte na našej webovej stránke venovanej chovateľskej stanici MARPAVY, ktorú sme spolu s Marcelkou založili pred viac ako desiatimi rokmi. Podnetom pre jej vznik bol náš prvý spoločný pes lhasa apso Enny z Kybely.

V podstate celý náš život sprevádzali títo štvornohí kamaráti. Zoznámili sme sa na výcvikovom tábore boxerov v Čechách, ktorý usporiadal Jarda Sedlák. Marcelka prišla s Andym Jiba a ja s Diavolom Medická záhrada. Vďaka nim spolu žijeme už vyše dvadsať rokov.

Spoločne sme spolu prechádzali viacerými plemenami, pričom sme neustále hľadali to naše. Chovali sme Boxerov, Lhasa apso,  Bordeauxské dogy, Mastiffov a nakoniec sme sa rozhodli pre Čierneho ruského teriéra. Tým prvým, ktorý nás presvedčil bol DAVID ČIERNY SEN. Postupne k nám darom pribudla GABBI ČIERNY SEN, s ktorou sme mali šteniatka. S jedným sme sa nedokázali rozlúčiť, a tak k nám pribudla LANNA.

Svokra vždy hovorievala, že  u nás doma chýba čosi malé, a tak sme sa rozhodli pre malého " čerta" Scottish terriera DAFNÉ DRU-WYD. Malá Dafinka má najradšej Davida, ktorému spáva medzi prednými nohami.

                                                                 Pavol a Marcela Vyskupovi

Ing. PAVOL a MARCELA VYSKUPOVI , Malacká cesta 113/9, Stupava 900 31    

marpavy@centrum.cz

+421911 277 619 , +421911 277618         

 

Návštevnosť:   |  Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok